Hakkımızda

Oyuncakçı Amca Sanal Mağazacılık online alışveriş dünyasına 2014 yılında instagram üzerinden oyuncak satarak adım atmıştır. instagram hesabı hala aktif olan online mağazamız, www.oyuncakciamca.com site adı altında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Oyuncakçı Amca Sanal Mağazacılık, en kaliteli ve sağlıklı oyuncakları, uygun fiyata, müşterileriyle buluşturmak amacıyla kuruldu.  Hedefi, Türkiye’de “online oyuncak mağazası” denilince akla ilk gelen alışveriş sitesi olmak olan oyucakciamca.com, zengin kategorileriyle binlerce oyuncağı müşterisine ulaştırmaktadır. Türkiye’nin her il ve ilçesine, her yaş gurubuna ve her bütçeye hitap eden oyuncak çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldırmakta, dünyaca ünlü markaların en sevilen oyuncaklarını ve ülkemizde en fazla aranan oyuncakları bir araya getirmektedir.

Hizmetlerini sürdürürken kaliteli ve sağlıklı ürünleri tercih eden mağazamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Müşterilerimiz istediği ürüne, dikkatlice düzenlenmiş kategoriler-alt kategoriler aracılığıyla veya arama çubuğu vasıtasıyla kolayca ulaşmakta, kredi kartıyla güvenli ödeme veya teslimatta nakit ödeme seçeneklerinden birini seçebilmektedir. Siparişini kargo takip sayfasından takip eden müşterimiz, teslim aldığı ürünü 14 gün içinde iade edip yaptığı ödemeyi geri alabilmektedir.

Sitemizde ürünler on ana kategori altında sıralanmaktadır. 0-3 yaş kategorisinde; oyun halısı, lazımlık, salıncak, blok setler, yürüteçler, ahşap oyuncaklar, dönenceler gibi, bebeklere yönelik oyuncaklar; eğitici oyuncaklar kategorisinde; 3d puzzle, ahşap ev oyuncakları, legolar, doktor setleri, oyun hamurları, zeka oyunları, gibi çocukların zihnen ve bedenen gelişimine katkısı olacak oyuncaklar; kız oyuncakları kategorisinde; bebekler, güzellik setleri, ev setleri, çay ve mutfak setleri, oyuncak çamaşır makinesi, ütü, elektrik süpürgesi gibi, kızların oynamayı sevdiği oyuncaklar; erkek oyuncakları kategorisinde; kamyon ve inşaat setleri, boks setleri, uzaktan kumandalı araba, tank,  futbol ve basketbol oyunları, model arabalar gibi, erkek çocuklara daha fazla hitap eden oyuncaklar; karakter oyuncakları kategorisinde; çocukların ilgi gösterdiği çizgi film kahramanlarına ait lisanslı oyuncaklar; dış mekan oyuncakları kategorisinde; akülü araçlar, futbol setleri, bisiklet, uçurtma, kaykay, oyun çadırları, top havuzları gibi bahçe ve parklarda oyun imkanı veren oyuncaklar, deniz malzemeleri kategorisinde; şişme yatak ve havuzlar; lisanslı oyuncaklar kategorisinde, markalı oyuncaklar; kostümler kategorisinde; çeşitli karakter kostümleri ve özel gün giysileri; parti malzemeleri kategorisinde. doğum günü vb. kutlama günlerinde kullanılacak eşyalar, çocukların ve onları düşünen büyüklerinin beğenisine sunulmuştur.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır